Dream team

 
 

 

lucka_boss2a

Lucka

Majitelka

Black Mountain je mým vysněným světem, splněným přáním. Mám na svědomí chystání nových věcí - kreativní část a takové ty organizační radosti. Vybírám materiály, komunikuju s pletárnami a tiskárnami, kreslím, tvořím grafiky, vymýšlím novinky v sortimentu a koriguji tvorbu střihů, plánuji výrobu, a fůru dalších věcí... :) Komunikuji s externími dodavateli i šicími dílnami. Aktuálně jednou nohou na mateřské dovolené... :)

 jirka_boss

Jirka

Spolumajitel, manžel Lucky

Jirka se na firmě postará prakticky o vše. Od opravy počítače, nefunkční internet, docházku, až po komunikaci s úřady. Tabulky jsou jeho parketa. I nejsložitější formuláře vyplní bez mrknutí oka. Montuje a nosí věci po firmě, na které dámský kolektiv nestačí. Jezdí na Dyzajn market s plným autem. Zajišťuje mnoho dodavatelských záležitostí. Na trzích ten za zrcadlem. :)

 

komunikace

 niki

 
Nikča

Komunikace a správa e-shopu

Niky se stará o většinu komunikace - odpovídá na e-maily, píše si s vámi na facebooku a řeší telefonické dotazy. Fotí také veškeré nové produkty a ty vkládá na web, následně zpracovává objednávky a zajišťuje spokojenost zákazníků. Nastoupila do firmy v roce 2014 a stala se tak vůbec prvním zaměstnancem firmy. Nikča si tak prošla téměř všemi procesy v BM. :)

 janicka

Janča

Administrativa, výměny a vrácení zboží

Janča doplňuje náš tým od srpna roku 2020. Vystřídala Péťu, která si teď užívá svých mateřských radostí. Vyřizuje vrácené balíčky od Vás, stará se o fakturaci, zápočty, platby a jiné finanční záležitosti, odpovídá na část dotazů a je rychlá spojka s účetní firmou. Také vede veškerou komunikaci s obchůdky a dodává do nich zboží.

 jita

Jíťa

Kreativní práce, výšivky, newsletter

Jíťa se od srpna 2018 věnuje našim vyšívacím strojům. Vytváří nové výšivky, mimo to také nažehlovačky, aplikace na oblečení i polep výlohy. Každý týden vám přináší novinky v newsletteru. Když je potřeba, zaskočí v expedici nebo pomůže s e-shopem. Potkat se s ní můžete na Dyzajn marketech nebo v libereckém obchůdku.

 klarka

Klárka

Outlet, instagram, výšivky

Naše nová posila od března 2020. Klárka má na starosti především outletový prodej a instagramové příspěvky. Občas se jde kreativně vyřádit do vyšívárny. Když je potřeba, vytváří grafiky, fotí a upravuje fotky. Potkat se s ní můžete i na Dyzajn marketech.

 

eexpedice

 market2

Markét

Vedoucí expedice

Markét se stará o to, aby každý balíček dorazil správné zákaznici, a to co nejrychleji. Balí balíčky, hlídá průběh expedice a předává balíčky dopravcům. Po odbavení všech balíčků do světa má na starost chystací práce - s brigádnicemi na výpomoc měří a naznačují nově ušité zboží, opatřují ho visačkou a následně umístí do regálu nebo na ramínka. Patří k nám od června 2017.

 lucka

Lucka

Expedice

Lucka nám již delší dobu brigádně pomáhala s odesíláním balíčků. Na začátku roku 2019 se ale stala posilou našeho týmu naplno :) Společně s Markétkou tvoří špičkovou expediční tandemovou dvojici.

 

kkamenne_obchody

 kaca2

Káča

Vedoucí obchodů

Káča má na starost péči o naše 3 kamenné obchody - v Liberci, Praze a Hradci Králové. Připravuje pro ně nové zboží, osobní odběry, zásobuje je a pomáhá s přípravou výloh. Podílí se na přípravě a realizaci prodejních akcí. Je spojkou mezi dílnou a obchody a díky ní vše skvěle šlape! :)

 apca

Apolenka

Liberecký obchod

Má na starosti péči o náš krámek v Liberci. Práce neobnáší jen prodej za kasou, ale i přípravu a naskladnění osobních odběrů, obměnu zboží, ale i třeba chystání výlohy a přidávání příspěvků na facebook a instagram a komunikaci se zákazníky všemi možnými způsoby.

 terka

Terka

Pražský obchod

Terka začínala v pražském obchodě jako brigádnice. Kromě péče o zákazníky, naskladňování zboží a osobních odběrů nebo péče o prodejnu má na starosti také sociální sítě. Jestli sledujete originální a nápadité příspěvky pražského obchodu na facebooku a instagramu, tak ty má na starosti právě ona :)

stepanka

 

Štěpánka

Hradecký obchod

Stala se posilou našeho týmu v dubnu roku 2019, kdy došlo k otevření kamenné prodejny v Hradci Králové. Zajišťuje plynulý chod obchodu, komunikuje s dílnou v Liberci a stará se o pravidelné zásobování hradeckého obchodu. Až půjdete okolo, neostýchejte se zastavit - ochotně vám poradí a pomůže při výběru nového kousku do vašeho šatníku... :)

 

 

 

ssici_dilna

 renca

Renča

Vedoucí šicí dílny, střihačka

Motor šicí části firmy. K Renče putují všechny nové látky v rolích a od ní jdou už nastříhané a nakompletované díly na ušití (nebo vyšití) švadlenkám. Koordinuje chod celé šicí dílny a stará se o to, aby všechny naše švadlenky měly co šít - správné kousky ve správných kombinacích a velikostech ve správný čas. Kontroluje kvalitu, pomáhá švadlenkám.

 

monca

Monča

Střihačka

Monča je součástí naší dílny teprve pár měsíců. Zvyká si na všechna úskalí a výzvy, které skýtá střihačská dílna. Někdy to totiž není jen tak, vše připravit a zkompletovat, aby krejčovým nic nechybělo ani nepřebývalo a výroba plynule navazovala. Zaučuje se v stříhání, řezání, polohování, ... kompletuje díly a následně kontroluje ušité výrobky.

 iva

Iva

Konstruktér střihů

Posila naší dílny od září roku 2019. Specialistka na střihy. Převádí nápady a skici do střihů, ladí dle podkladů od Lucky. Kromě tvorby střihů je Iva k ruce hlavní střihačce při polohování, stříhání, kompletaci a kontrole hotových výrobků.

janca2

 

Janča

Švadlenka - specializace šaty a šatovky

Janča je první švadlenka našeho BM týmu. Šije pro vás již od roku 2015. Rukama jí prošlo snad úplně všechno, ze začátku si díly i sama stříhala. Nyní zakotvila u šatů a šatovek všech druhů a úpletových šatů. Je šikovná a všestranná.

val

 

Val

Švadlenka - specializace klasické šaty 

Začínala šitím šatů. Přes sukýnky a šatovky se opět vrátila ke klasickým šatům s rovnou nebo kolovou sukní - ty jsou hodně pracné na ušití a se svým perfekcionismem si na nich dává záležet :) Většina šatů klasických střihů je od ní.

kata

 

Káťa

Švadlenka - specializace mikiny, šaty

Káťa začínala šitím brigádně z domova. Půl roku šila tašky a kabelky, potom hlavně mikiny, vesty, přes léto šaty s vodou. Nicméně její hlavní doménou jsou mikiny, které umí krásně! Šije pro vás většinu mikin, které máme v nabídce. :)

olinka

 

Olinka

Všestranná švadlenka

Oli nám šije nové modely šatů, trička s krajkou a někdy třeba kojící šatovky. :) Přidala se také k šití klasických šatů, aby jich bylo více. Často pomáhá s pasovými sukněmi.

maruska

 

Maruška

Švadlenka - specializace sukýnky z úpletu

Maruška je naše expertka na pasové sukně. :) Jinak ale dělá také půlkolové, pouzdrové a áčkové... A to hlavně z úpletu. Hlavně pouzdrové sukně jsou její hlavní doménou. Je neskutečně rychlá. Když něco spěchá, vždycky padne jasná volba na Marušku. :)

dasa

Dáša

Švadlenka - specializace řasená trička a šaty

Dáša šije většinu řasených kousků jako šaty a trička, dále také půlkolové a kolové sukně z pevných materiálů a tylové sukně. Nicméně se nebojí ani novinek.

helca2

Helča

Švadlenka - specializace sáčka, šaty

Helča je naše šikovná expertka na šití sáček, také nové modely šatů s vodou a průstřihem na zádech. Nově má na starost "takové to něco". U šití se často usmívá a věci od ní sešité jsou vždy perfektní.

beata

 

Beáta

Švadlenka - specializace sukýnky z pevných materiálů

Beáta je v našem týmu od roku 2020. Šije pro vás kolové, půlkolové a pouzdrové sukně z pevných materiálů, ale také dlouhé sukně z úpletu.

bozenka

Boženka

Švadlenka - specializace řasená trička

Naše nová posila šicí dílny. Zaučuje se na řasených tričkách a mikinách.

   marketka

Markéta

Švadlenka - specializace opravy a úpravy

Nejnovější členka našeho týmu. Má na starosti především opravy a úpravy. Díky tomu se nám uvolní ruce pro větší flexibilitu vašich úprav. :)

 

 

 

eexterni_dilny

Jola - ač ne s námi v dílně, stojí za celou story o kabátcích a tričkách... Kousíček od Liberce, v malé dílně, ale plné moc šikovných lidí. Spolupracujeme již mnoho let.

Elen - nová posila naší firmy z Liberce, z jejich dílny k nám putují střihy triček, na které naše vlastní kapacity nestačí.

Chráněná dílna DRAK - liberecká chráněná dílna, která nám šije krásné tašky. :) 

Plus dvě další šicí dílny, které jsou od nás o kousek dál, ale díky kterým můžeme realizovat spoustu novinek. Stále česká výroba. ♥