Softshellový kabát šedý s vlaštovkami

Akce
2 249 Kč –25 %
Softshellový kabát
2 249 Kč –25 % 1 679 Kč 1 387,60 Kč bez DPH
Vyprodáno
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

V předním dílu je střih řešený v horní části mírným princesem a v dolní části střihovou manipulací vypuštěným záševkem do bočníhu švu. Díky tomu vzniká krásný detail pravoúhle odšitého záševku a zbytek předního dílu je v dolní části díky tomu hladký a bez členění, takže více vynikne samotný tvar. Spodní část je lehce do A. V bocích jsou dvě všité kapsy - kapsový váček a kapsový průhmat je částečně ze softshellu a částečně z polyesterového úpletu, dostatečně velké na klíče a kapesníky... :)
 
Zadní díl je tvarovaný také princesem a celý díl je přestřižený do lehce sníženého pasu, kde je středová část stažena napevno všitou gumou, která z profilu hezky vytvaruje siluetu, ale ponechá kabátu pohodlnost. Spodní část zadního dílu je lehce do A.
 
Další praktické informace: Zdobeno výšivkou v dolní pravé části a u ramenou našitými knoflíky na narámenicových překlopech. Zip je oboucestný a u límce je oddělený chráničem brady, kabátek má praktickou kapucu. Celý kabátek je lehce prodlouženého střihu. V dolní části tentokrát není stahování, nedalo by se pro tento střih využít. 
Rukávy jsou s delší švovou záložkou - dají se případně o trochu prodloužit, ale jsou dostatečně dlouhé pro většinu postav. : )
 

Materiál: Kabátek je ze softshellového materiálu. Z rubu kabátu je příjemný hřejivý wellsoft - vyšší chloupek. Z několika variant softshellu který používáme je tento ten nejsilnější.

Složení: 100% PES + TPU a gramáž: 300 g/m2         Větruodolný, potpropustný, nepromokavý.Vodní sloupec: 10.000 mmParopropustnost: 3.000g/m2
 
Paropropustnost: 3.000g/m2
 
Kvůli mírnějšímu tvarování přes hrudník je dobré volit u těchto kabátů o velikost větší, než by jste volili, pokud máte větší obvod hrudníku! Hrudní část je rovnější.

VELIKOST XSObvod hrudi: 84cm
Obvod pasu: 72cm
Obvod boků: 90cm

Délka od ramene: 90cm

Délka rukávu: 64cmŠíře zad: 35cm
 

VELIKOST SObvod hrudi: 90cm
Obvod pasu: 78cm
Obvod boků: 96cm

Délka od ramene: 90cm

Délka rukávu: 65cmŠíře zad: 36cm
 

VELIKOST MObvod hrudi: 94cm
Obvod pasu: 80cm
Obvod boků: 100cm

Délka od ramene: 91cm

Délka rukávu: 65cmŠíře zad: 38cm
 

VELIKOST LObvod hrudi: 100cm
Obvod pasu: 82cm
Obvod boků: 108cm

Délka od ramene: 91cm

Délka rukávu: 66cmŠíře zad: 39cm
 

VELIKOST XLObvod hrudi: 106cm
Obvod pasu: 88cm
Obvod boků: 112cm

Délka od ramene: 91cm

Délka rukávu: 66cmŠíře zad: 40cm
 

Kabátek nežehlit, neprát v aviváži a pro jistotu impregnovat v místě výšivky.

Na kabátku mohou být nedokonalosti v tisku - je to vedlejší efekt tisku v malém množství / malé sérii. : )
BAREVNOST SE MŮŽE LIŠIT NASTAVENÍM MONITORU!