PRODEJNA V PRAZE je po rekonstrukci znova otevřena ♡

To jsme my!

 

lucka_boss2a

Lucka

Majitelka

Black Mountain je mým vysněným světem, splněným přáním. Mám na svědomí chystání nových věcí - kreativní část a takové ty organizační radosti. Vybírám materiály, komunikuju s pletárnami a tiskárnami, kreslím, tvořím grafiky, vymýšlím novinky v sortimentu a koriguji tvorbu střihů, plánuji výrobu, a fůru dalších věcí... :) Komunikuji s externími dodavateli i šicími dílnami. 

 jirka_boss

Jirka

Spolumajitel, manžel Lucky

Jirka se na firmě postará prakticky o vše. Od opravy počítače, nefunkční internet, docházku, až po komunikaci s úřady. Tabulky jsou jeho parketa. I nejsložitější formuláře vyplní bez mrknutí oka. Montuje a nosí věci po firmě, na které dámský kolektiv nestačí. Jezdí na Dyzajn market s plným autem. Zajišťuje mnoho dodavatelských záležitostí. Na trzích ten za zrcadlem. :)


 eshop

Inkognito

Danča

Komunikace a správa e-shopu

Stará se o většinu komunikace - odpovídá na e-maily a řeší telefonické dotazy. Hlavně ale fotí veškeré nové produkty a ty vkládá na web, následně zpracovává objednávky a zajišťuje spokojenost zákazníků. 

niki

Nikča

Marketing

Marketingový kouzelník v zácviku. :) Nastoupila do firmy v roce 2014 a stala se tak vůbec prvním zaměstnancem firmy, je to naše relikvie, eh, rekvizita... No však ona ví! ♥ :) Prošla téměř všemi procesy v BM a platí u ní zlaté pravidlo - nevíš co a jak? Ptej se Nikči! :)

Terka

Terka

Administrativa, výměny a vrácení zboží

Vyřizuje vrácené balíčky od Vás, stará se o fakturaci, zápočty, platby a jiné finanční záležitosti, odpovídá na část dotazů a je rychlá spojka s účetní firmou. 

Inkognito

 Terka

Prodejní vedoucí

Organizuje, vede, plánuje a spoustu dalšího tak, aby byl eshop krásný, prodejny zásobené a baličky u Vás co nejdříve.

jita

 Jíťa

Kreativní práce, výšivky, grafika

Jíťa se od srpna 2018 věnuje především vyšívacím strojům. Vytváří nové výšivky, mimo to také nažehlovačky, dekorace a polepy výloh. Na starosti má také přípravu grafik na placky či náušnice a další graficko-kreativní činnosti. Když je potřeba, zaskočí v expedici nebo pomůže s e-shopem, napíše newsletter nebo článek na blog. Sem tam se mihne i v libereckém obchůdku.


 expedice

 market2

Markét

Vedoucí expedice

Markét se stará o to, aby každý balíček dorazil správné zákaznici, a to co nejrychleji. Balí balíčky, hlídá průběh expedice a předává balíčky dopravcům. Po odbavení všech balíčků do světa má na starost chystací práce - s ostatními měří a naznačují nově ušité zboží, opatřují ho visačkou a následně umístí do regálu nebo na ramínka. Patří k nám od června 2017.

 

Expediční tým

lucka

Lucka

expedice balíčků, značení

apca

Apolenka

značení, dokončování a kódy

zdeni_kruh

Zdeňka

osobní odběry a značení zboží

  

 prodejny

paja

Pája

Liberecký obchod - vedoucí

Pája k nám přišla v době příprav na otevření nového většího libereckého obchodu, tedy v březnu 2022. Společně s Lídou a několika brigádnicemi ji můžete vidět za pultem obchodu.

Lída

 Lída

Liberecký obchod

Druhý dílek našeho libereckého obchodového dua. :)

 terka

Terka

Pražský obchod - vedoucí

Terka začínala v pražském obchodě jako brigádnice. Ale záhy se z ní stala nepostradatelná vedoucí celé prodejny. Kromě péče o zákazníky, naskladňování zboží a osobních odběrů nebo péče o prodejnu má na starosti také sociální sítě. Stará se o instagram bm obchody.

Inkognito

Helča

Pražský obchod

Druhý dílek našeho pražského obchodového dua. :)


 dilna

 renca

Renča

Vedoucí šicí dílny

Motor šicí části firmy. K Renče putují všechny nové látky v rolích a od ní jdou už nastříhané a nakompletované díly na ušití (nebo vyšití) švadlenkám. Koordinuje chod celé šicí dílny a stará se o to, aby všechny naše švadlenky měly co šít - správné kousky ve správných kombinacích a velikostech ve správný čas. Kontroluje kvalitu, pomáhá švadlenkám.

Marcelka_dilna_kruh

Marcelka

Střihačka

Marcelka se k naší střihačské partě přidala v dubnu 2022. Nejčastěji byste ji viděli s nůžkami nebo textilní pilou v ruce. Stříhá, řeže, kompletuje, polohuje... Je tou první v dílně, která přetavuje panely látek na něco, co se začíná podobat oblečení... :)

 iva

Iva

Konstruktér střihů, externí výroby

Posila naší dílny od září roku 2019. Specialistka na střihy. Převádí nápady a skici do střihů, ladí dle podkladů od Lucky. Kromě tvorby střihů má na starosti výrobu v externí dílně.


 

   švadlenky

Naše švadlenky. Heč! ♥

Tým skvělých žen, které umí z kousku látky vykouzlit hotový výrobek. Jedna sukni, druhá šaty, třetí mikiny... Vždy ale tak, aby na konci byl produkt, kterým si pak vy můžete dělat den krásnější. Poctivé ušití, s důrazem na detail a konečný výsledek. Je to kus řemesla, umu a zkušeností. Díky, že vás máme!

janca2

Janča

šatovky a šaty

dasa

Dáša

sukně kolové a zavinovací 

olinka

Olinka

šaty a sukně

maruska

Maruška

mikiny, trička a šaty

kata

Káťa

mikiny, trička a šaty

helca2

Helenka

saka a šaty

beata

Bety

sukně, šaty a bolerka

helenka_dt_

Helenka

coverlocková královna

hanka_dt_

Hanička

balónové a jiné sukně

marketka

Markétka

veškeré opravy a úpravy

dianka_

Dianka

dokončovací práce a žehlení

 olha_dt_

Olha

sukně, šaty, trička, mikiny

 

 val

Val

šaty klasických střihů

 

martinka_

Martinka

úklid a pomocné práce na střihárně

 

 

 


 

externi

 

Jola - ač ne s námi v dílně, stojí za celou story o kabátcích a tričkách... Kousíček od Liberce, v malé dílně, ale plné moc šikovných lidí. Spolupracujeme již mnoho let.

 

Chráněná dílna DRAK - liberecká chráněná dílna, která nám šije krásné tašky. :) 

 

Plus dvě další šicí dílny, které jsou od nás o kousek dál, ale díky kterým můžeme realizovat spoustu novinek. Stále česká výroba. ♥