V pátek 29. 9. má e-shop dovolenou. Objednávky vytvořené po středečním poledni vyřídíme 2. 10. Navštívit nás však můžete mimo státní svátek v prodejnách... :)

dream team ❤

 
 

 

lucka_boss2a

Lucka

Majitelka

Black Mountain je mým vysněným světem, splněným přáním. Mám na svědomí chystání nových věcí - kreativní část a takové ty organizační radosti. Vybírám materiály, komunikuju s pletárnami a tiskárnami, kreslím, tvořím grafiky, vymýšlím novinky v sortimentu a koriguji tvorbu střihů, plánuji výrobu, a fůru dalších věcí... :) Komunikuji s externími dodavateli i šicími dílnami. Aktuálně jednou nohou na mateřské dovolené... :)

 jirka_boss

Jirka

Spolumajitel, manžel Lucky

Jirka se na firmě postará prakticky o vše. Od opravy počítače, nefunkční internet, docházku, až po komunikaci s úřady. Tabulky jsou jeho parketa. I nejsložitější formuláře vyplní bez mrknutí oka. Montuje a nosí věci po firmě, na které dámský kolektiv nestačí. Jezdí na Dyzajn market s plným autem. Zajišťuje mnoho dodavatelských záležitostí. Na trzích ten za zrcadlem. :)

 

komunikace

 niki

 
Nikča

Komunikace a správa e-shopu

Niky se stará o většinu komunikace - odpovídá na e-maily, píše si s vámi na facebooku a řeší telefonické dotazy. Fotí také veškeré nové produkty a ty vkládá na web, následně zpracovává objednávky a zajišťuje spokojenost zákazníků. Nastoupila do firmy v roce 2014 a stala se tak vůbec prvním zaměstnancem firmy. Nikča si tak prošla téměř všemi procesy v BM. :)

 janicka

Janča

Administrativa, výměny a vrácení zboží

Janča doplňuje náš tým od srpna roku 2020. Vystřídala Péťu, která si teď užívá svých mateřských radostí. Vyřizuje vrácené balíčky od Vás, stará se o fakturaci, zápočty, platby a jiné finanční záležitosti, odpovídá na část dotazů a je rychlá spojka s účetní firmou. Také vede veškerou komunikaci s obchůdky a dodává do nich zboží.

 jita

Jíťa

Kreativní práce, výšivky, grafika

Jíťa se od srpna 2018 věnuje především vyšívacím strojům. Vytváří nové výšivky, mimo to také nažehlovačky, dekorace a polepy výloh. Na starosti má také přípravu grafik na placky či náušnice a další graficko-kreativní činnosti. Když je potřeba, zaskočí v expedici nebo pomůže s e-shopem, napíše newsletter nebo článek na blog. Sem tam se mihne i v libereckém obchůdku.

 klarka

Klára

Marketing, grafika

Klárka k nám nastoupila v březnu 2020. Ve firmě prošla několik pozic a nyní má na starosti marketing. Vymýšlí pro vás akce a soutěže, spravuje sociální sítě a informuje vás o novinkách v newsletteru. Hodně fotí, upravuje fotky a chystá grafiky.

 

eexpedice

 market2

Markét

Vedoucí expedice

Markét se stará o to, aby každý balíček dorazil správné zákaznici, a to co nejrychleji. Balí balíčky, hlídá průběh expedice a předává balíčky dopravcům. Po odbavení všech balíčků do světa má na starost chystací práce - s brigádnicemi na výpomoc měří a naznačují nově ušité zboží, opatřují ho visačkou a následně umístí do regálu nebo na ramínka. Patří k nám od června 2017.

 lucka

Lucka

Expedice

Lucka nám již delší dobu brigádně pomáhala s odesíláním balíčků. Na začátku roku 2019 se ale stala posilou našeho týmu naplno :) Společně s Markétkou tvoří špičkovou expediční tandemovou dvojici.

 zdeni_kruh

Zdeňka

Expedice

Zdeňka je nová posila našeho týmu, balí pro Vás balíčky s osobními odběry, značí zboží, pomáhá s inventurou a přípravou zboží.

 

kkamenne_obchody

paja

Pája

Liberecký obchod

Pája k nám přišla v době příprav na otevření nového většího libereckého obchodu, tedy v březnu 2022. Společně s Apolenkou a několika brigádnicemi ji můžete vidět za pultem obchodu. Pája s Apčou zároveň chystají objednávky nejen na liberecký obchod, ale také do Prahy a Hradce Králové.

 

Lída

Liberecký obchod

 terka

Terka

Pražský obchod

Terka začínala v pražském obchodě jako brigádnice. Kromě péče o zákazníky, naskladňování zboží a osobních odběrů nebo péče o prodejnu má na starosti také sociální sítě. Jestli sledujete originální a nápadité příspěvky pražského obchodu na facebooku a instagramu, tak ty má na starosti právě ona :)

 

Helča

Pražský obchod

 

ssici_dilna

 renca

Renča

Vedoucí šicí dílny

Motor šicí části firmy. K Renče putují všechny nové látky v rolích a od ní jdou už nastříhané a nakompletované díly na ušití (nebo vyšití) švadlenkám. Koordinuje chod celé šicí dílny a stará se o to, aby všechny naše švadlenky měly co šít - správné kousky ve správných kombinacích a velikostech ve správný čas. Kontroluje kvalitu, pomáhá švadlenkám.

Marcelka_dilna_kruh

Marcelka

Střihačka

Marcelka se k naší střihačské partě přidala v dubnu 2022. Nejčastěji byste ji viděli s nůžkami nebo textilní pilou v ruce. Stříhá, řeže, kompletuje, polohuje... Spolu s Mončou je tou první v dílně, která přetavuje panely látek na něco, co se začíná podobat oblečení... :)

 iva

Iva

Konstruktér střihů, externí výroby

Posila naší dílny od září roku 2019. Specialistka na střihy. Převádí nápady a skici do střihů, ladí dle podkladů od Lucky. Kromě tvorby střihů je Iva k ruce hlavní střihačce při polohování, stříhání, kompletaci a kontrole hotových výrobků.

 apca

Apolenka

Sítotisk a pomocné práce na střihárně

Apolenka nám trochu putuje po firmě. Začínala na prodejně, ale dnes je na dílně ve výrobě. Stará se a tvoří sítotiskové vzory, pomáhá na střihárně a sem tam zaskočí i na expedici. :)

janca2

 

Janča

Švadlenka - specializace šaty a šatovky

Janča je první švadlenka našeho BM týmu. Šije pro vás již od roku 2015. Rukama jí prošlo snad úplně všechno, ze začátku si díly i sama stříhala. Nyní zakotvila u šatů a šatovek všech druhů a úpletových šatů. Je šikovná a všestranná.

val

 

Val

Švadlenka - specializace klasické šaty 

Začínala šitím šatů. Přes sukýnky a šatovky se opět vrátila ke klasickým šatům s rovnou nebo kolovou sukní - ty jsou hodně pracné na ušití a se svým perfekcionismem si na nich dává záležet :) Většina šatů klasických střihů je od ní.

kata

 

Káťa

Švadlenka - specializace mikiny, šaty

Káťa začínala šitím brigádně z domova. Půl roku šila tašky a kabelky, potom hlavně mikiny, vesty, přes léto šaty s vodou. Nicméně její hlavní doménou jsou mikiny, které umí krásně! Šije pro vás většinu mikin, které máme v nabídce. :)

olinka

 

Olinka

Všestranná švadlenka

Oli nám šije nové modely šatů, trička s krajkou a někdy třeba kojící šatovky. :) Přidala se také k šití klasických šatů, aby jich bylo více. Často pomáhá s pasovými sukněmi.

maruska

 

Maruška

Švadlenka - specializace sukýnky z úpletu

Maruška je naše expertka na pasové sukně. :) Jinak ale dělá také půlkolové, pouzdrové a áčkové... A to hlavně z úpletu. Hlavně pouzdrové sukně jsou její hlavní doménou. Je neskutečně rychlá. Když něco spěchá, vždycky padne jasná volba na Marušku. :)

dasa

Dáša

Švadlenka - specializace řasená trička a šaty

Dáša šije většinu řasených kousků jako šaty a trička, dále také půlkolové a kolové sukně z pevných materiálů a tylové sukně. Nicméně se nebojí ani novinek.

helca2

Helča

Švadlenka - specializace sáčka, šaty

Helča je naše šikovná expertka na šití sáček, také nové modely šatů s vodou a průstřihem na zádech. Nově má na starost "takové to něco". U šití se často usmívá a věci od ní sešité jsou vždy perfektní.

beata

 

Bety

Švadlenka - specializace sukýnky z pevných materiálů

Beáta je v našem týmu od roku 2020. Šije pro vás kolové, půlkolové a pouzdrové sukně z pevných materiálů, ale také dlouhé sukně z úpletu.

marketka

 

Markétka

Švadlenka - specializace opravy a úpravy

Nejnovější členka našeho týmu. Má na starosti především opravy a úpravy. Díky tomu se nám uvolní ruce pro větší flexibilitu vašich úprav. :)

 

   helenka_dt_

 

Helenka

Švadlenka

 

   hanka_dt_

 

Hanička

Švadlenka

 

   olha_dt_

 

Olha

Švadlenka

 

   

 

Diana

Pomocné práce - žehlení

 

   pavla_dt_

 

Pavla

Švadlenka

 

   martinka_

 

Martinka

Úklid a pomocné práce na střihárně

 

 

eexterni_dilny

Jola - ač ne s námi v dílně, stojí za celou story o kabátcích a tričkách... Kousíček od Liberce, v malé dílně, ale plné moc šikovných lidí. Spolupracujeme již mnoho let.

Chráněná dílna DRAK - liberecká chráněná dílna, která nám šije krásné tašky. :) 

Plus dvě další šicí dílny, které jsou od nás o kousek dál, ale díky kterým můžeme realizovat spoustu novinek. Stále česká výroba. ♥