Doprava a platba

OSOBNÍ ODBĚRY

Pokud objednáte zboží s možností osobního odběru na některé z prodejen, vyčkejte prosím na potvrzení o připravení zásilky na obchodě.
Doba uložení 1 týden kvůli nedostatku skladovacích prostor. Na místě můžete zboží před převzetím vyzkoušet. : )
Platit je možné platební kartou nebo hotovostí. Bližší info o našich obchodech (otevírací doba a adresa) v kontaktech.
 

LIBEREC - Zboží je doplněno na obchod každý den.

PRAHA - Zboží zasíláme běžně 4× za týden.VŠICHNI NÍŽE UVEDENÍ DOPRAVCI K NÁM AKTUÁLNĚ JEZDÍ DENNĚ.

zasilkovna

 

Zásilkovna - výdejní místa - Zaslání balíčku na odběrná místa této dopravní společnosti. Výběr konkrétního místa při výběru dopravy v objednávce. Rychlá a efektivní doprava s dobrou dostupností výdejních míst.

Zásilkovna SK - Zaslání balíčku na odběrná místa této dopravní společnosti. Výběr konkrétního místa při výběru dopravy v objednávce. Rychlá a efektivní doprava s dobrou dostupností výdejních míst.

 


Ceskaposta

 

Doporučené psaní - Nejrychlejší způsob, většinou bývá doručen do 2 dnů. Vhodné pro jednotlivé sukýnky či trika nebo 2 nevypodšívkované sukýnky a trička. Možnost platit převodem přes účet nebo dobírkou.

Balík do ruky - Balík do ruky od České pošty. Pokud na doručení spěcháte, je jistější než Doporučený balík. Doručení většinou v rámci 1–2 pracovních dnů od odeslání. Možnost platit převodem přes účet nebo dobírkou.

Balík na poštu - Balík na poštu od České pošty. Pokud na doručení spěcháte je jistější než Doporučený balík. Doručení většinou v rámci 1–2 pracovních dnů od odeslání. Možnost platit převodem přes účet nebo dobírkou. Sami si zvolíte na jakou poštu bude balíček doručen.

Doporučená zásilka do zahraničí - (řídí se platným ceníkem České pošty podle cílové destinace a váhy). Doporučená zásilka/dopis - prioritní od České pošty. Po objednání přepočítáváme dle aktuálního ceníku České pošty. Možnost platit převodem přes účet. Pro určení výše dopravy nás prosím kontaktujte.

 


GLS
 
 
GLS - Na území České republiky doručí dopravce GLS balíky do všech měst a obcí následující pracovní den po převzetí.
Poskytuje rychlou a efektivní přepravu balíků z domu do domu. Track & Trace® technologie, online sledování pohybu zásilky.
 

GLS - EuroBusiness-Parcel - do zahraničí - Ceny podle cílové destinace budou případně upraveny při potvrzování objednávky. Pro aktuální ceny jednotlivých destinací nás prosím kontaktujte.

 


 wired-outline-145-envelope-mail

Zaslání emailem - Možnost zaslání dárkového poukazu e-mailem (ale skutečně jen dárkový poukaz, sukni e-mailem nepošleme... : )) Poukaz Vám přijde v elektronické podobě a stačí jej pouze vytisknout a můžete jej využít. Pokud zadáte platbu kartou nebo okamžitý převod - odešle se poukaz okamžitě. Systém je plně automatický. 

Spěcháte? Stavte se pro poukaz osobně na našich prodejnách, bude vystaven na počkání. :)

 wired-outline-453-savings-pig

MOŽNOSTI PLATBY 

Platba přes účet
Celková částka (cena zboží i s poštovným) se uhradí na číslo účtu: 0237266237 / 2010, vedený u společnosti Fio banka, a.s. Jako variabilní symbol se uvádí číslo objednávky. Po připsání částky na účet Vám bude zboží odesláno do 3 pracovních dnů (zpravidla dříve).
 
Platba platební bránou ComGate při platbě online
Platba proběhne během několika vteřin přes bránu ComGate, zadáním požadovaných údajů z Vaší karty nebo platbou přes Váš účet. Objednávka je zaplacena a připravena k okamžité expedici. Dle našich možností a svozu balíčků odešleme do 1–2 pracovních dnů.
 
Platba dobírkou:
Balíček bude odeslán v nejkratším možném termínu Vámi zvoleným dopravcem (většinou do tří pracovních dnů) na Vaši adresu. Platit budete dopravci až při převzetí balíčku.
 
Platba v hotovosti při osobním odběru:
Platí pro obchod v Liberci a Praze.
 
Platba platební kartou při osobním odběru:
Platí pro obchod v Liberci a Praze.