Využijte slevu 20 % na všechny mikiny a mikinové šaty... :) kód: MIKINOVE20

Doprava a platba

Osobní odběry

Pokud objednáte zboží s možností osobního odběru na některé z prodejen, vyčkejte prosím na potvrzení o připravení zásilky na obchodě.
Doba uložení 1 týden kvůli nedostatku skladovacích prostor!
Na místě můžete zboží před převzetím vyzkoušet. : )
Platit je možné platební kartou nebo hotovostí. Bližší info o našich obchodech (otevírací doba a adresa) v kontaktech.
 

LIBEREC - Zboží je doplněno na obchod každý den.

PRAHA - Zboží zasíláme běžně 4× za týden.VŠICHNI NÍŽE UVEDENÍ DOPRAVCI K NÁM AKTUÁLNĚ JEZDÍ DENNĚ.

 

zasilkovna 

Zásilkovna - výdejní místa

Zaslání balíčku na odběrná místa této dopravní společnosti. Výběr konkrétního místa při výběru dopravy v objednávce. Rychlá a efektivní doprava s dobrou dostupností výdejních míst.

Zásilkovna SK

Zaslání balíčku na odběrná místa této dopravní společnosti. Výběr konkrétního místa při výběru dopravy v objednávce. Rychlá a efektivní doprava s dobrou dostupností výdejních míst.

 Ceskaposta

Doporučené psaní

Nejrychlejší způsob, většinou bývá doručen do 2 dnů. Vhodné pro jednotlivé sukýnky či trika nebo 2 nevypodšívkované sukýnky a trička. Možnost platit převodem přes účet nebo dobírkou.

Balík do ruky

Balík do ruky od České pošty. Pokud na doručení spěcháte, je jistější než Doporučený balík. Doručení většinou v rámci 1–2 pracovních dnů od odeslání. Možnost platit převodem přes účet nebo dobírkou.

Balík na poštu

Balík na poštu od České pošty. Pokud na doručení spěcháte je jistější než Doporučený balík. Doručení většinou v rámci 1–2 pracovních dnů od odeslání. Možnost platit převodem přes účet nebo dobírkou. Sami si zvolíte na jakou poštu bude balíček doručen.

Doporučená zásilka do zahraničí

(řídí se platným ceníkem České pošty podle cílové destinace a váhy)

Doporučená zásilka/dopis - prioritní od České pošty. Po objednání přepočítáváme dle aktuálního ceníku České pošty. Možnost platit převodem přes účet. Pro určení výše dopravy nás prosím kontaktujte.

 GLS

GLS
 
Na území České republiky doručí dopravce GLS balíky do všech měst a obcí následující pracovní den po převzetí.
Poskytuje rychlou a efektivní přepravu balíků z domu do domu. Track & Trace® technologie, online sledování pohybu zásilky.

GLS - EuroBusiness-Parcel - do zahraničí

Ceny podle cílové destinace budou případně upraveny při potvrzování objednávky. Pro aktuální ceny jednotlivých destinací nás prosím kontaktujte.

  


 

email

Zaslání emailem

Možnost zaslání dárkového poukazu e-mailem (ale skutečně jen dárkový poukaz, sukni e-mailem nepošleme... : )) Poukaz Vám přijde v elektronické podobě a stačí jej pouze vytisknout a můžete jej využít. Odesíláme po zaplacení, zpravidla do 1–3 pracovních dní. Možnost platit pouze převodem přes účet nebo přes ComGate.

 


 

MOŽNOSTI PLATBY 

Platba přes účet
Celková částka (cena zboží i s poštovným) se uhradí na číslo účtu: 0237266237 / 2010, vedený u společnosti Fio banka, a.s. Jako variabilní symbol se uvádí číslo objednávky. Po připsání částky na účet Vám bude zboží odesláno do 3 pracovních dnů (zpravidla dříve).
 
Platba platební bránou ComGate při platbě online
Platba proběhne během několika vteřin přes bránu ComGate, zadáním požadovaných údajů z Vaší karty nebo platbou přes Váš účet. Objednávka je zaplacena a připravena k okamžité expedici. Dle našich možností a svozu balíčků odešleme do 1–2 pracovních dnů.
 
Platba dobírkou:
Balíček bude odeslán v nejkratším možném termínu Vámi zvoleným dopravcem (většinou do tří pracovních dnů) na Vaši adresu. Platit budete dopravci až při převzetí balíčku.
 
Platba v hotovosti při osobním odběru:
Platí pro obchod v Liberci a Praze.
 
Platba platební kartou při osobním odběru:
Platí pro obchod v Liberci a Praze.