Autorská práva

UPOZORNĚNÍ

 

Vlastníkem a provozovatelem těchto internetových stránek je společnost Black Mountain s.r.o. (dále jen „Provozovatel“). Obsah těchto internetových stránek (zejména veškeré texty, fotografie, design, označení a názvy výrobků, grafická zpracování a veškerá jiná vyobrazení, stejně tak výběr a způsob uspořádání souborů obsažených na těchto stránkách) je chráněn autorským zákonem a ostatními právními předpisy na ochranu duševního vlastnictví. Jakékoliv kopírování, napodobování, rozmnožování, rozšiřování, úprava, i části obsahu těchto internetových stránek, pro komerční účely bez předchozího písemného souhlasu Provozovatele je zakázané.

Porušení tohoto zákazu bude považováno za porušení práv Provozovatele k duševnímu vlastnictví tj. autorských práv, práv k ochranným známkám a práv k průmyslovým vzorům, Takové protiprávní jednání může být kvalifikováno jako nekalá soutěž a rovněž může naplnit skutkovou podstatu trestného činu. V případě ohrožení či porušení práv bude uplatněn občanskoprávní a trestněprávní postih včetně vymáhání náhrady škody způsobené Provozovateli.

Všechna autorská práva a ostatní práva k duševnímu vlastnictví k výrobkům uveřejněných na těchto stránkách, jsou ve vlastnictví Provozovatele. Značka Black Mountain je registrovanou ochrannou známkou Provozovatele. Zakazuje se proto prodávat jiné výrobky v oblasti oblečení pod značkou Black Mountain nebo pod jinou značkou, která je způsobilá vyvolat u spotřebitele nebezpečí záměny s výrobky Provozovatele. Za protiprávní jednání se bude považovat jakékoliv neoprávněné používání a napodobování výrobků Provozovatele a výroba a distribuce výrobků, které jsou díky své podobnosti s výrobky Provozovatele způsobilé vyvolat u spotřebitele nebezpečí záměny s výrobky Provozovatele.

V případě, že si nejste jisti, zda váš výrobek neporušuje práva Provozovatele, doporučujeme Vám, v zájmu vyloučení budoucích sporů, ještě před uvedením takového výrobku na trh kontaktovat Provozovatele.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení