Cesta výrobku dílnou...

Zajímalo by vás, jak vzniká oblečení v naší dílně? Rozhodli jsme se malinko poodkrýt pokličku a nechat vás nahlédnout do tajů jednotlivých výrobních procesů...

 

STŘIHÁRNA

Přeskočme výběr látek (který probíhá kdekoli a kdykoli  :D ) a dopravu. Když se látky dostanou na dílnu, putují do skladu. Někdy se látky rozstříhají hned, jindy čekají na svoji příležitost nějakou tu chvilku. Střihárna není jen o tom rozšmikat látku. Je to takový středobod dílny, odkud se koordinují naše švadlenky, aby měly vždy co šít. Na tomto místě se také vymýšlí a testují nové střihové varianty a materiály, projdou tudy také všechny opravy a úpravy.  Je to království Renči - hlavní střihačky a vedoucí šicí dílny a Ivy - pomocné střihačky a konstruktérky střihů. 

kolaz_striharnaa

 

VYŠÍVÁRNA

Kreativní srdce dílny ❤ Vznikají tady nejen výšivky na všechny naše sukýnky, šaty, šatovky, mikiny, ale také tady zdobíme naše výrobky malbou nebo třeba nažehlovacími aplikacemi a kamínky. Věříme, že i vyšívací stroje mají duši, tak s nimi často rozmlouváme a přemlouváme je, ať necuchají nit nebo nehrnou látku :) Proto také dostaly jména... Amálka, Béda, Cecilka, Čenda, Doubravka, Eda a Františka. Na tomto krásném tvůrčím místě řádí Jíťa, nově také Klárka a nebo se sem zaskočí kreativně vyřádit Lucka :)

kolaz_vysivarna2

 

ŠICÍ DÍLNA

Představte si prosluněnou místnost, soustředěné a usměvavé švadlenky u šicích strojů nebo žehlícího prkna, hromádky rozešitých dílů i hotových výrobků, poličky plné pestrobarevných nití... přesně takový obrázek uvidíte při vstupu do šicí dílny. Najdete tady Olinku, Helču, Káťu, Dášu, Marušku, Val, Janču, Beátu, Boženku a Markétku. Několik švadlenek pro nás šije i z domova a spolupracujeme také s externími šicími dílnami. Každá sukýnka, šatovka, tričko... prostě každý kousek ušily naše švadlenky s láskou a maximální péčí. Věříme, že to z našeho oblečení vyzařuje a je to právě to, co na něm máte rádi ❤

kolaz_dilna

 

PŘÍPRAVNÉ PRÁCE

Co si pod tím představit? Máme nastříháno, vyšito, ušito a zkontrolováno. Nyní je potřeba zboží přeměřit, opatřit visačkou s materiálovým složením, velikostí a cenovkou. Do některých kousků se ještě navlékají stuhy nebo šňůrky. Vše se spočítá, sepíše a uloží do regálu a na štendry, kde čekají, až si je vyberete. :) O tyto činnosti se starají holky z expedice a naše brigádnice - dlouhodobě Mája a Evička, ale také několik krátkodobých pomocnic. Když se práce nestíhá, přiskočí na pomoc kdo má ruce a nohy. :)

kolaz_pripravne_prace

 

SPRÁVA E-SHOPU

Když se přes množství zastávek stal z materiálu výrobek, přichází chvíle vám ho ukázat. :) Každý kousek se před vložením na e-shop vyfotí a upraví. Fotíme na stále stejné figuríně, z různých pohledů a také detaily. Fotky se snažíme upravovat tak, aby odpovídaly skutečnosti, což není vždy snadné (vůbec nic proti petrolejové :D ). Fotky s popisem a mírami se vloží do systému a zveřejní. Někdy po jednom, jindy hromadně. A tady už to znáte... :) Správu e-shopu má v malíčku Nikča. Následně s vámi řeší, ve spolupráci s Jančou, objednávky a dotazy k nim a celkově veškerou komunikaci.

kolaz_eshop

 

EXPEDICE

Výrobku se dotkne poslední (v případě obchodu předposlední :) ) pár šikovných rukou. Balíčky vám chystají Markét a Lucka. Vybraný kousek s přidanými vonnými mýdly a dárečky pečlivě zabalí. Velké množství objednávek jde na naše obchody v Liberci, Praze a Hradci Králové formou osobních odběrů. Ty pro vás od časného rána chystá Káča. Holky také vystavují faktury k objednávkám, dělají inventury a často si hrají na Colomba... sukně z objednávky je totiž zákonitě až na posledním ramínku a tričko vespod komínku :D

kolaz_expedice

 

PRODEJNY

Výrobku se dotkne poslední pár rukou... patří našim skvělým prodavačkám v Liberci, Praze a Hradci Králové... právě tady si můžete vyzkoušet různé střihy, materiály, barvy, délky a velikosti našeho oblečení. Můžete také využít možnosti osobního odběru a zboží si před koupí ještě prohlédnout, osahat, zkusit. Občas se v krámku objeví i nějaký ten poklad, který jste třeba už dlouho vyhlížely. Udělejte si k nám návštěvu, třeba tady čeká zrovna na Vás. :)
Těšíme se! ❤

kolaz_obchody

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení