Jak jsme otevřeli prodejnu v Hradci Králové

KDE ZAKOTVIT…

 

 Kotvy. Jo, ty nám jdou, co se vzorů týče:) Ovšem při jejich spouštění na tom správném místě je to o něco složitější.

 A já se tímto dostávám k návaznosti na předchozí, první článek, k jehož závěru jsem vám slíbila, že se příště dozvíte, jak to bylo s otevřením našeho obchůdku. :) 

 

Prodejna Black Mountain 2

 

Vždycky jsem si přála, už jako malá, mít prodejnu. Ideálně lékárnu. U babičky a dědy jsem měla obrovskou krabici s prázdnými krabičkami od léků a hrála jsem si s dědou na to, jak ke mně chodí pravidelně do lékárny a já mu psala propiskou na krabičky dávkování a markovala jsem. :) No, postupem času z farmacie sešlo, ale zájem o prodávání a kontakt se zákazníky přetrval. Pak jsem dokonce chtěla mít vlastní kavárnu, ale…ehm, Štěpánko, prober se. :)))

 A tak, když se se mnou Lucka začátkem roku 2019 spojila a ptala se, zda nevím o nějakém volném, vhodném prostoru k pronajmutí v centru Hradce Králové, byla jsem radostí bez sebe.

 Ovšem i přes obrovské nadšení jsem pocítila ihned obavy a Lucce musela položit zásadní otázku: “Ale nechceme do obchoďáku, že ne?!” :))) Uff, její odpověď mě záhy zase hodila do klidu. Víte, já jsem prací v obchodním centru strávila několik let. Nepravidelné směny, nepravidelný spánek, nepravidelný odpočinek, nepravidelný život… Tohle všechno mě dohnalo ke sklonku roku 2018 k výpovědi u jedné nejmenované společnosti a zařekla jsem se, že do obchoďáku už mě nikdo nikdy nedostane, protože chci žít. Normálně žít a hlavně dělat v práci to, co mě maximálně baví. A i když má pracovní budoucnost byla nejasná, jedno jsem věděla jistě a sice to, že chci prodávat v nějakém krásném, malém krámku, krásné, malé věci :) a povídat si tam s milými zákaznicemi a hlavně, že se do té práce chci těšit.

 A ejhle, netrvalo dlouho a moje představy začaly získávat tvar a rozměr. Budu mít na starosti obchod! A ne ledajaký! Bude plný mých oblíbených kousků mé oblíbené značky!

 

Prodejna Black Mountain 4

 

 Rozhodili jsme tedy všichni sítě a zaujalo nás pár míst, na která jsme se následně šli osobně podívat. Ale nebylo to ono. Buďto moc schodů (mysleli jsme na maminky s kočárky) nebo příliš velký, či malý prostor. Žádná zlatá střední cesta. Až jednoho dne konečně Lucka objevila přes inzerát prostor k pronájmu naproti Auparku. A byl ideální! Tedy, až po pár úpravách, které bylo potřeba provést. Ale měli jsme to, co bylo nejdůležitější- obchod v dobře dostupném místě, s bezbariérovým vstupem (jo a dokonce s tak širokým, že se k nám dostanete i s kočárkem pro dvojčata), s velkou prosklenou výlohou, skladem a především ideálním prostorem uvnitř. Bylo to tak super, až to bylo k nevíře. Ale co, zázraky se dějí nebo ne? :)

 

Prodejna Black Mountain 3

 

Netrvalo dlouho a po několika stavebních úpravách se to začalo pomalu, ale jistě, rýsovat. Přijelo téměř celé osazenstvo dílny z Liberce a prodejna se začala plnit věcmi. Těmi nádhernými, barevnými kousky. Všechno se to tam houpalo na ramínkách a bylo to úžasný. A je to pořád úžasný! Už od 10. 4. 2019! Nezapomenu na tenhle den, kdy jsme pro vás prvně otevřeli. Jak některé z vás už stály frontu před obchodem a těšily se minimálně stejně tak, jako my. Byla to krásná atmosféra a byl to i mazec, jak všechno mizelo :)))

 

Prodejna Black Mountain

 

Pamatujete si, jakou novinku jsme tam pro vás měli nachystanou?

 Byl to tisk...

 A dlouho se neohřál :)

 A bylo to super…

 Děkujeme… ♥

Štěpánka - obchod Hradec Králové

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení