NAŠE MILÉ KRÁLOVÉHRADECKÉ

Děkujeme, Štěpánko ❤

Pravidelné návštěvnice hradeckého obchodu jistě vědí, kdo je Štěpánka. :) Usměvavá, milá holka, se kterou se v obchodě setkáváte od prvního dne otevření. Zastavíte se u ní nejen pro originální kousek do šatníku, ale také pro radu a milé slovo. Její srdce bije pro BM, pro naše skvělé zákaznice a teď i pro... však ona vám to poví sama... :)

 

oddelovac

 

Moje milé královéhradecké...

 
Jistě jste již zaregistrovaly, že jste mě delší dobu neviděly v obchodě. Nene, nemáte na mě při vaší návštěvě smůlu... Z pozice "obchodní" jsem se přeorientovala na pozici domácí a gaučovou, se spoustou jídla a ponocování, odpoledního spaní a příprav...příprav na roli mateřskou:)
 
Co vám budu povídat, dá to zabrat! Ráno vstanu a přemýšlím, co si dám dobrého...:)) Ne, vážně, práce mně moc chybí...vy mně chybíte...to vaše vybírání první i třicáté sukně, povídání si nejen o tom, které tričko je k té či oné sukýnce lepší. Ale ono to uteče a opět se uvidíme! Prozatím třeba na našem gauči v krámku, když se přijedu podívat, co je nového, později opět na druhé straně, za pultem:)
 
Jo a taky vám musím říct, že jsem odložila moje oblíbené pasovky a kolovky, jelikož pas mně jaksi zmizel, guma se zařízla někde hluboko do útrob břišních a nevypadá to úplně nejlíp:))) Oficiálně se přesouvám k balónkům a objevuji jejich kouzlo ve formě natažení do úžasných rozměrů!:))
 
Korunu, žezlo a jablko tedy tímto oficiálně předávám Simče, která mě prvního dubna nahradila na pozici vedoucí obchodu a přeji jí, ať je u nás spokojená minimálně tak, jako já. Vám všem přeji, ať k nám stále tak rády chodíte a jste nadšené nejen z pěkného oblečení.
 
Budu se na vás těšit v pátek 8. 4. 2022 na oslavě třetího výročí královéhradeckého obchůdku:)
 
Vaše Štěpánka
 
stepanka
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení